למה כדאי לגדל כלבי פומרניין?

כלבי פומרניאן הם אחד הגזעים הפופולריים ביותר בעולם, הם קטנים, רכים וחמודים. יש להם אוזניים ארוכות ומחודדות וזנב מסולסל. גזע זה מושלם עבור אנשים שגרים בדירות או שאין להם הרבה מקום. הפומרנינים לא נשירים מה שהופך אותם למושלם עבור אנשים עם אלרגיות או שלא רוצים לנקות אחרי הכלב שלהם כל הזמן. גזע זה אינטליגנטי מאוד וניתן לאמן אותו לעשות טריקים בקלות.

למה כלבי הפומרניין כל כך נפוצים?

מתלבטים כמה עולה כלב פומרניין?  המחיר של כלב ללא תעודות יכול לנוע בין 5000₪ -8000₪. כלבי פומרניאן הם גזע קטן של כלבים הידוע בפרוותו הרכה. הם גם ידועים כבעלי חיבה ונאמנים כלפי בני משפחתם. אם תמיד רצית שיהיה לך כלב, אבל אין לך מספיק מקום בבית שלך אז כלבי פומרניאן הם ההתאמה המושלמת עבורך. כלבי פומרניאן מהווים חיות מחמד מצוינות עבור אנשים שגרים בדירות או בתים משותפים. הם לא דורשים הרבה פעילות גופנית והם גם לא צריכים הרבה טיפוח. כל זה, יחד עם האופי הידידותי שלהם, הופך אותם למושלמים עבור בעלי כלבים הראשונים, כמו גם לאנשים שחיים בחללים קטנים יותר. כלבי פומרניאן הם קטנים, רכים ומקסימים. הם גם מאוד אינטליגנטים ואוהבים להיות ליד אנשים. לכלבי פומרניאן יש הרבה אנרגיה וזקוקים לתשומת לב רבה. הם גם דורשים קצת טיפוח וזה לא קשה אבל לוקח קצת זמן.

איך מטפלים בפומרניין?

כלבי פומרניאן צריכים להיות מטופלים לפחות כל 3 שבועות לערך. הטיפוח כולל צחצוח פרוות הכלב, ניקוי אוזניים, גזירת ציפורניים ושטיפתן בשמפו ומרכך. כלבי פומרניאן הם חיות מאוד אינטליגנטיות שמצליחות באימון צייתנות כי הם נהנים מזה!  Pomeranians הם קטנים, אבל הם צריכים הרבה תשומת לב. הם כלבים מאוד אנרגטיים ואינטליגנטיים. הם אוהבים לשחק וישמחו אותך במשך שעות עם המשחקים שלהם. גידול כלבי פומרניאן אינו מתאים לכל אחד, אבל אם יש לך זמן להקדיש להם, אז זה יהיה שווה את זה! כלבי פומרניאן הם אחד הגזעים הפופולריים ביותר בעולם. הם קטנים ומקסימים, אבל הם יכולים להיות די עקשנים והם זקוקים לתשומת לב רבה. למידע נוסף היכנסו לאתר של פומרניין ישראל >> https://pomeranian-israel.co.il/

אם אתם רוצים להשיג כלב פומרניאן, כדאי שתדעו שכלבים אלו דורשים עבודה רבה. הם מאוד עקשנים והם זקוקים לתשומת לב רבה. עם זאת, אם יש לך זמן בשבילם ואם אתה אוהב אותם, אז זה שווה את זה! כלבי פומרניאן הם קטנים ומקסימים. יש להם פרווה ארוכה ורכה, וזו הסיבה שהם נקראים "כלב הדובון". הפומרניאן ידוע גם בשם "כלב הפומפון" בגלל זנבו הרך והעגול.

פומרניין הם חיות אינטליגנטיות מאוד וקל לאלף. ניתן לאמן אותם לעשות טריקים וללמוד כיצד לשחק משחקים כגון אחזור. הפומרניאן הוא בן לוויה מצוין לילדים בשל אופיים העדין והאינטליגנציה.

פומרנים זקוקים לפעילות גופנית רבה ולכן עדיף אם יש לכם חצר שבה הם יכולים להתרוצץ בחופשיות או לקחת אותם לטיולים כל יום. אם אתה לא רוצה לקחת את הפומרניאן שלך לטיולים, אז עדיף להם אם יש לך דירה קטנה ללא מדרגות או כלבים אחרים בבניין שעלולים לרדוף אחריהם ברחבי הבית.

כלבי פורמניין
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר