דשא סינטטי ידידותי לבעלי חיים

דשא סינטטי הוא סוג של דשא מלאכותי שניתן להשתמש בו במגרשי משחקים, מגרשי ספורט ושטחים חיצוניים אחרים. הוא עשוי מפלסטיק או גומי, אשר לאחר מכן נצבע כדי לחקות דשא טבעי. נעשה בו שימוש במשך עשרות שנים בשל עמידותו ותחזוקה נמוכה. כיום ישנם סוגים רבים ושונים של דשא סינטטי זמינים בשוק וחלקם ידידותיים יותר לסביבה מאחרים.

ההבדל העיקרי בין שני הסוגים הללו הוא שהסוג ה"ירוק" משתמש בחומרים ממוחזרים בתהליך הייצור שלהם בעוד שהסוג ה"מסורתי" משתמש במוצרים מבוססי נפט. דשא סינטטי הוא סוג של דשא מלאכותי המורכב מסיבים סינתטיים, פלסטיק, חול וגומי. הוא משמש לעתים קרובות כחלופה לדשא טבעי במקומות כמו מגרשי משחקים, מגרשי גולף ומדשאות מגורים. היתרונות העיקריים של הדשא הסינטטי הם בכך שהוא דורש מעט תחזוקה עד לא, אינו מצריך השקיה, אינו מושך אליו חרקים או מזיקים וניתן להשתמש בו כל השנה.

מחקרים על דשא סינטטי

אנשים מסוימים עשויים להיות מודאגים לגבי בטיחות ילדיהם כאשר הם משחקים על דשא סינטטי. עם זאת, מחקרים מראים שאין סיכונים בריאותיים משמעותיים הקשורים למשחק על דשא סינטטי. נמצא כי דשא סינטטי מכיל רמות עופרת מתחת לתקני EPA עבור עופרת בקרקע באזורי מגורים ולא דווח על מקרים של רמות גבוהות של הרעלת עופרת בקרב שחקנים במגרשי ספורט עם משטחי דשא מלאכותי.

דשא סינטטי הוא חלופה מצוינת עבור אנשים הסובלים מאלרגיות או חיות מחמד. זה לא דורש מים, דשן או כיסוח. תהליך התקנת דשא סינטטי הוא פשוט יחסית וניתן לבצע אותו על ידי איש מקצוע ביום אחד בלבד. העלויות נמוכות מאוד בהשוואה לסוגים אחרים של מדשאות.

מה הצעדים ביצירת דשא סינטטי ידידותי לבעלי חיים

דשא סינטטי מחיר אטרקטיבי הופך לחלופה פופולרית לדשא טבעי. הוא זול יותר, דורש פחות תחזוקה וניתן להתקין אותו בכל אקלים. עם זאת, אין לו אותם יתרונות כמו לדשא טבעי. אחת הסיבות החשובות ביותר לכך היא שדשא סינטטי אינו מציע יתרונות ידידותיים לבעלי חיים.

הצעד הראשון ביצירת דשא סינטטי ידידותי לבעלי חיים יהיה למצוא דרך ליצור דשא מלאכותי עם להבים רכים יותר מאלה שנמצאים בדשא מלאכותי מסורתי. השלב הבא יהיה למצוא דרך להפוך את פני השטח לנקבוביים יותר כך שהלהבים יוכלו לספוג מים מבלי להציף החוצה ולגרום לבעיות שחיקה. התהליך של הפיכת דשא מלאכותי לידידותי יותר לבעלי חיים ידרוש כמה טכנולוגיות חדשות – אבל לא אמור להיות קשה מדי ליצור אותן עם הטכנולוגיה הקיימת כיום.

דשא סינטטי הוא סוג של דשא מלאכותי העשוי מפלסטיק או מחומר סינטטי אחר. דשא סינטטי יכול להיראות כמו דשא טבעי, אך אינו דורש מים או תחזוקה כלשהי. לדשא סינטטי יתרונות רבים כולל:

  • ניתן להתקין אותו על כל משטח, כולל מדרונות תלולים.
  •  זה לא דורש השקיה או דישון.
  • זה יכול לשמש כמשטח מגרש משחקים ובטוח לילדים וחיות מחמד לשחק עליו.
  • זה דורש פחות תחזוקה מדשא טבעי, מה שאומר שזה פחות יקר לתחזוקה לטווח ארוך.

לסיכום, דשא סינטטי הוא חלופה מצוינת לדשא טבעי. הוא משמש לעתים קרובות באזורים שבהם יש רמות גבוהות של תנועה רגלית. זה יכול להיות באצטדיוני ספורט, מגרשי משחקים ומרחבים ציבוריים אחרים. אבל מה אם יש לך חיות מחמד? החדשות הטובות הן שיצרני דשא סינטטי פיתחו דשא סינטטי ידידותי לבעלי חיים שגם חתולים וכלבים יכולים ליהנות ממנו.

דשא סינטטי שמתאים לבעלי חיים
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר