איך מטפלים בגורי חתולים?

חתול היא חייה עם הרבה עבודה, אבל הם גם סופר חמודים. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא מקום טוב שהחתול יוכל לחיות בו. חדר שינה או משרד פנויים זהו המקום המושלם עבור החתול. תצטרך להשיג ארגז חול, קערות אוכל ומים ומצעים לרצפה. אתה צריך גם לקנות כמה צעצועים עבור החתלתול לשחק איתם, כמו עמוד גירוד וכמה עכברים.

טיפים איך לטפל בגורי חתולים

הטיפ הראשון, שחקו עם החתול שלכם. חתולים אוהבים לשחק וזו דרך מצוינת עבורם להתאמן וללמוד כיצד לקיים אינטראקציה עם חתולים ואנשים אחרים. משחק עם גורי חתולים גם עוזר להם לבנות את הביטחון העצמי שלהם, וזה חשוב במיוחד אם הם ביישנים או ביישנים בקרב זרים. הטיפ השני, תן לחתול שלך הרבה תשומת לב. גורי חתולים זקוקים להרבה אהבה ותשומת לב אם הם הולכים לגדול לחתולים שמחים ובריאים. חשוב גם שלחתלתולים יהיה זמן כל יום רק לעצמם כדי שיוכלו לשחק בעצמם ללא הפרעות מאנשים או חיות מחמד אחרות בבית – זה מאפשר להם זמן לחקור וליהנות בתנאים שלהם. הטיפ השלישי, ספק לחתול שלך מקום בטוח בבית שלך שאליו הוא יכול ללכת אם הוא מרגיש מפחד או מוטרד.

גורי חתולים 

כדאי לוודא שיש לכם זמן לבלות עם חיית המחמד החדשה שלכם כל יום כדי שיתרגלו אליכם וירגישו בטוחים סביבכם. הם יזדקקו לתשומת לב כשהם צעירים כדי שיוכלו ללמוד איך להיות חתולים בעתיד. הטיפול והסוציאליזציה של גורים הוא תהליך מורכב הדורש סבלנות והבנה. גורי חתולים נולדים בעיניים עצומות והם חירשים עד גיל 10 ימים. הם מסתמכים על חוש הריח, המגע והטעם שלהם כדי ללמוד על העולם הסובב אותם. יש להאכיל גורים כל ארבע שעות. יש להאכיל אותם בתחליף חלב חתלתול באיכות גבוהה או מזון משומר לחתלתולים מעורבב עם מים חמים במשך השבועות הראשונים לחייהם. לאחר השבועות הראשונים הללו, ניתן להעביר אותם למזון חתלתולים יבש או לתזונה רטובה המורכבת בעיקר משימורים. גורי חתולים לא צריכים לאכול מזון יבש אך ורק מכיוון שהם אינם מספקים מספיק לחות לשיניים ולרקמות הפה המתפתחות.

לסיכום, לגורי חתולים צריכה להיות גישה למים מתוקים בכל עת וצריכים להיות להם ארגזי חול נקיים בחלל המחיה שלהם בכל עת. יש לשמור את ארגז החול באזור שקט ומחוץ לאור שמש ישיר, מה שעלול לגרום לאי נוחות לגורים. חתלתולים הם חיות מחמד שובבות ומלאות חיבה. יש לטפל בהם באהבה ובחיבה, מכיוון שהם אינם עצמאיים בגיל צעיר. גורי חתולים זקוקים לתשומת לב רבה, אי אפשר להשאיר אותם לבד לפרקי זמן ארוכים. יש להאכיל אותם לפחות שלוש פעמים ביום, אבל רצוי יותר אם הם גדלים במהירות. חתלתולים גם צריכים לנקות את ארגז החול שלהם באופן קבוע ולזמן משחק כדי להישאר בריאים.

איך מטפלים בגורי חתולים?
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר