אילוף גורים

אילוף טוב מתחיל בבסיס טוב

גורים הם מקסימים, אבל הם יכולים גם להיות קשים לגידול. הם לועסים הכל, הם מלאי אנרגיה ויכולים להרוס את הבית. אם אי פעם היה לך העונג לגדל גור, אתה יודע שזו משימה לא קלה. אבל זה לא חייב להיות ככה! בעזרת כמה טכניקות אילוף פשוטות וסבלנות, תוכל ללמד את הגור שלך כיצד להתנהג תוך מספר שבועות. במאמר זה נסקור כמה טכניקות אימון בסיסיות שיעזרו בהרגלי שמירה על הבית ולעיסה. גורים הם יצורים מקסימים שאסור להתעלם מהם כחיות מחמד רק בגלל שקשה לאלף אותם או לפרוץ בית. הם דורשים סבלנות ומחויבות מהבעלים שלהם, אבל עם העצות האלה, הגור שלך יהפוך בקרוב לחבר הכי טוב שלך!

אילוף גורים הוא חלק חשוב מאוד בגידול גור. גור שאינו מאומן לא יוכל לגור בבית או לקיים אינטראקציה עם אנשים. השלב הראשון באילוף גורים הוא לדעת איך ללמד את הגור את שמו. לשם כך, עלינו לקרוא לגור בשמו ולתת לו פינוק כשהוא מגיב נכון. אם הגור מגיב לא נכון, אז עלינו להתעלם ממנו כדי שילמד שהוא חייב להגיב כשקוראים לו בשמו. השלב הבא באילוף הכלב שלך הוא ללמד אותו את הגבולות שלו. אנו יכולים לעשות זאת באמצעות פקודות בסיסיות כמו "שב" ו"הרצה". ברגע שהם מסוגלים להבין את הפקודות הללו, נוכל להתחיל ללמד אותם פקודות מסובכות יותר כמו "להתהפך".

גורים הם חמודים ומתלטפים, אבל הם יכולים להיות מלאה אנרגיה. חשוב להכשיר אותם כדי שידעו איך להתנהג בבית ובטיולים. צריך לאמן אותם לא ללעוס דברים, לא לנבוח יותר מדי ואיך ללכת ברצועה.

אילוף כלבים
היתרונות של גידול כלבים
מידע על אימוץ כלבים

מתחילים מהבסיס ומתקדמים

דרך טובה להתחיל באימון היא ללמד את הגור שלך כמה פקודות בסיסיות כמו לשבת, הרצה , לבוא לכאן ולא. כדאי גם ללמד אותם את שמם כדי שתוכל להתקשר אליהם בעת הצורך. לעולם אל תשתמש במזון כפרס לאילוף כי זה יגרום לכלב שלך לגדול עם ציפייה לקבל פינוקים עבור מה שאתה רוצה שהוא יעשה.

גורים הם מצריכים הרבה עבודה, אבל הם גם מאוד כיף. הם דורשים הרבה הכשרה ותשומת לב כדי לוודא שהם יגדלו להיות כלבים מתנהגים היטב. עם הידע והכלים הנכונים, תוכלו לאמן את הגור שלכם במהירות ובקלות בבית. גורים מאוד חמודים ומתלטפים. אבל הם יכולים להיות קשים כשאתה מנסה לאמן אותם. גורים הם יצורים מקסימים, אבל הם יכולים להיות הרבה עבודה. הם צריכים להיות חברתיים ולהכשיר אותם. אילוף גורים הוא תהליך המלמד את הכלב נימוסים ופקודות. זה גם עוזר לגור ללמוד כיצד להתנהג במקומות ציבוריים.

ישנן שיטות רבות ושונות לאילוף גורים, אך השיטה הפופולרית ביותר היא באמצעות חיזוק חיובי. אימון מסוג זה מתייחס להתנהגות טובה כאל משהו שראוי לתגמול והתנהגות רעה כאל משהו שאין לתגמל אותו בתשומת לב או בפינוקים.

שיר מאלפת כלבים וחתולים

הגיע הזמן לאלף את הגור שלכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר