פט פאל | המרכז לאימוץ כלבים וחתולים

גירגורים

גירגורים תרמו לנו! הורד תמונה להפצה

הבית של גירגורים הוא מקלט להצלת חתולים במצוקה מכל רחבי הארץ.
המקלט חופשי מכלובים ואינו ממית. הוא פתוח לחתולים זקנים או צעירים, חולים או בריאים, שנקלעו למצבי מצוקה וסכנת חיים. זהו בית לחיים לחתולים שזקוקים לו לתקופות ארוכות או לכל החיים, בית לחתולים שלא היה להם מקום אחר לחיות בו.
הבית של גירגורים משמש גם בית לכלבים קשישים ולכלבים בעלי צרכים מיוחדים התנהגותיים או בריאותיים הנמצאים במצוקה או סיכון.

מטרות עמותת גירגורים
לפעול לטובת בעלי החיים בישראל, לרווחתם ולקידום זכויותיהם ברמה הארצית והמקומית, בין היתר באמצעות פעולות חינוך, הסברה וחקיקה. להעניק סיוע, הגנה ומחסה לבעלי חיים בכלל ולחתולים בפרט. לפעול לקידום חיי שיתוף בין בני האדם לחתולים ולבעלי חיים אחרים.

השליחות
להביא לכך שלא יהיו חתולים חסרי בית ושכל החתולים כולם יזכו לבית, הגנה וטיפול מסור לכל חייהם ללא תנאי. לפעול לרווחתם ולרווחת בעלי חיים, לחזק את הקשר בין בני אדם לבעלי החיים וליצור חברה רחומה וטובה יותר לבני אדם ולבעלי החיים. לפעול בשיתוף אירגונים אחרים ואוהבי בעלי חיים לקידום ההגנה על החתולים ובעלי החיים, לשמירה על זכויותיהם ומעמדם ולמתן יחס של חמלה וכבוד כלפיהם.

החזון
חברה החיה ומתנהלת בשיתוף וללא אלימות עם חתולים ובעלי חיים אחרים, ואשר בה כל החתולים יקבלו את האפשרות לחיים מאושרים ומוגנים ויטופלו בכבוד ובחמלה תוך הבנה לצרכיהם הטבעיים.

האני מאמין
אנו מאמינים שאסור להמית חתול בריא או חתול פגוע שניתן להעניק לו טיפול ואיכות חיים. חתול זכאי שלא לסבול פיזית או רגשית בכל דרך שהיא. לכל חתול הזכות לחיים ולאושר, הזכות למים, למזון נגיש, לסביבה בטוחה, לבית אוהב, לחמלה ולכבוד ולאהבה. יחס של חמלה וכבוד לבעלי החיים יצור עולם טוב יותר עבורם ועבורינו, ויסייע ביצירת חברה מוסרית וחומלת יותר כלפיי בני האדם ובעלי החיים החיים בה.

» חזרה לדף העמותות

השאירו תגובה