פט פאל | המרכז לאימוץ כלבים וחתולים

עמותת חבר לי

עמותת חבר לי תרמו לנו! הורד תמונה להפצה

עמותת חבר לי, עמותה לאימוץ כלבים, הוקמה בינואר 2006 והיא פועלת בשיתוף פעולה עם השירותים הוטרינרים של גוש דן שבצומת מסובים.
מאז הקמתה מצאה העמותה בתים טובים לכ-1000 כלבים שהיו אמורים לסיים את חייהם בצורה שונה. מטרת העמותה לחלץ את הכלבים בעוד מועד ולשכנם בפנסיונים שונים עד למציאת בתים מאמצים הולמים לכולם. הכלבים כולם בעלי שבב אלקטרוני, מחוסנים בחיסון כלבת ומשושה, הנקבות מעוקרות והזכרים מסורסים.

*כל פעילי העמותה עובדים בהתנדבות ושכרם הוא הסיפוק שבמציאת בתים טובים לכלבים ובקריאת מכתבי התודה שאנחנו מקבלים ממשפחות מאמצות.

שעות פעילות וימי אימוץ:

אנו פעילים בכל ימות השבוע בכלביית השירותים הוטרינרים של גוש דן בצומת מסובים. בנוסף, בכל ימות השבוע כולל בשבת, ניתן לאמץ כלבים בפנסיון חוות הכלבים של דרור, שבכפר מעש. לתיאום ביקור בפנסיון ואצל משפחות אומנות, נא ליצור קשר עם פועה-050-7548187.
*כל יום שישי מתקיים יום אימוץ בשירותים הוטרינרים של גוש דן שבצומת מסובים, בין 8:00-11:30 (כדאי לתאם כי לא כל הכלבים נמצאים שם, חלקם באומנה/פנסיון)
בואו לאמץ כלב או להיות משפחה אומנת לאחד החמודים שלנו :-)

מטרת העמותה:

לחלץ את הכלבים בעוד מועד ולשכנם בפנסיונים שונים/בתי אומנה, עד למציאת בתים מאמצים הולמים לכולם.
מטרה נוספת של העמותה היא לפתח וליישם דרכי חשיפה ייחודיות כדי לקרב בין המשפחות, המחפשות לאמץ כלב/ה, לכלבים עצמם. התאמת הכלב למשפחה נעשית ביסודיות, בקפידה וביחס אישי, הממשיך גם אחרי האימוץ.
*כלבי העמותה כולם בעלי שבב אלקטרוני, מחוסנים בחיסון כלבת ומשושה, הנקבות מעוקרות והזכרים מסורסים. האימוץ כרוך בתשלום מסובסד עבור עיקור\סירוס וחיסון כלבת ומשושה.

  • אימייל: imutz@013.net
  • טלפונים: 0507548187, 0542030203
  • קישורים: עמוד פייסבוק | אתר הבית
  • אזורי פעילות: בקעת אונו, רמת גן - גבעתיים

» חזרה לדף העמותות

השאירו תגובה