פט פאל | המרכז לאימוץ כלבים וחתולים

אגודת צער בעלי חיים בישראל

אגודת צער בעלי חיים בישראל תרמו לנו! הורד תמונה להפצה

אגודת צער בעלי חיים בישראל היא עמותה ללא מטרות רווח שנוסדה ב-1927, ופועלת מאז למניעת צער וסבל מבעלי החיים. המתקן, המאכלס למעלה מ-200 כלבים, 50 חתולים, ובעלי חיים באורווה ובפינת החי, הנו רחב, נקי ושקט, ומעניק לחוסים את התנאים הנוחים ביותר.

משימתנו העיקרית היא לקלוט כל בעל חיים נטוש ולנסות למצוא עבורו בית מאמץ. כמו כן אנו מעניקים שירותים שונים לקהילה: מרפאה וטרינרית במחירים נוחים, פנסיון לחיות מחמד, חילוץ ואיסוף בעלי חיים במצוקה ומחלקת חינוך והדרכה.

אגודת צער בעלי חיים בישראל מנוהלת על ידי ועד מתנדבים וחשבונותיה נמצאים תחת ביקורת של רואה חשבון. כל הכספים העומדים לרשותנו הם מתרומות ומהכנסות שהתקבלו תמורת שירותים וטרינריים ושירותי פנסיון.

אגודת צער בעלי חיים בישראל פועלת למניעת סבל מבעלי חיים.
▪ שערינו פתוחים תמיד בפני כל בעלי החיים הזקוקים למקלט ולהגנה.
▪ את בעלי החיים אנו מוסרים לאימוץ אך ורק תמורת תשלום. מניסיוננו, אנשים שמשלמים תמורת חיית מחמד בדרך כלל לא ינטשו אותה.
▪ אנו מעודדים את הציבור לאמץ חיות מחמד, תוך הדגשת האחריות והמחויבות הכרוכות בכך. יועצי האימוץ המנוסים של האגודה דואגים לכך שכל בעל חיים יגיע לבית המתאים לו ביותר וייהנה מפרק ב' מוצלח ומפנק.
התהליך כולל שיחה עם המתעניינים באימוץ חיית מחמד, התאמת בעל החיים בהתחשב בצורכי שני הצדדים, הדרכה והכוונה.
▪ על פי מדיניות האגודה, כל חיות המחמד הנמסרות לאימוץ עוברות עיקור או סירוס במטרה להקטין את המספר הפוטנציאלי של בעלי החיים המשוטטים. אנו רואים בניתוחים אלה פיתרונות הומאניים להולדה הבלתי מבוקרת של גורים שבלתי אפשרי יהיה למצוא עבורם בית, ולשם כך אנו מעודדים את הציבור הרחב לסרס ולעקר את חיות המחמד במחירים נוחים במרפאה הווטרינרית שלנו .
▪ אנו שותפים למאבקים נגד התאכזרויות והתעללויות בבעלי חיים: ניסויים רפואיים ומדעיים, פיטום אווזים, שימוש בבעלי חיים בקרקס, תעשיית הפרוות, תעשיית הבשר, שימוש בכלובי הסוללה במשק הביצים המתועש ועוד. לשם כך פועל לוביסט מטעמנו בכנסת, המקדם חוקים לרווחתם של בעלי החיים.
▪ אנו מאמינים בחינוך הדור הצעיר - והקהילה כולה - ומשתמשים בפלטפורמות שונות להעברת המסרים החשובים לנו לקהלים השונים: הפעלת דוכני הסברה, שיתוף פעולה עם אמצעי התקשורת, קיום מגוון פעילויות וימי אימוץ מיוחדים ומתן הרצאות למגוון קבוצות הנערכות על ידי מחלקת החינוך להומאניות של האגודה.

» חזרה לדף העמותות

השאירו תגובה