פט פאל | המרכז לאימוץ כלבים וחתולים

כלביית אשקלון

כלביית אשקלון תרמו לנו! הורד תמונה להפצה

הכלבייה באשקלון עמוסה בכלבים . בכל יום ננטשים עוד ועוד כלבים, רבים מהם היו בבית עד שיום אחד הביאו אותם לכלבייה כמו חפץ שאין בו תועלת, דלת התא נסגרת והעולם חרב. יש במקום הזה כל כך הרבה עצב, געגוע, צימאון למגע ולאהבה.
אנחנו מבקשים את עזרתכם, אנשי הקהילה הדואגים לרווחת בעלי החיים באשר הם. אנא עזרו לנו להפיץ ולפרסם את הכלבים, על מנת להגיע לכמה שיותר מאמצים פוטנציאלים. כל שיתוף של הדף יכול להציל חיים. תודה מקרב לב:)

מעשה נתינה לבעל-חיים מעורר שמחה טהורה בנפש האדם. הכלב שמסתכל מבעד לסורגים בכלבייה ומתחנן לליטוף ולמעט יחס , גם הוא מסוגל, בדרכו המיוחדת , להכיר תודה ולהשיב בדרך ללא מילים , כזו שממלאת את הנפש בתחושה של משמעות ואחדות עם היקום. כלבייה עירונית היא מקום נטול חמלה מעצם מהותו (לא משנה עד כמה ישתדלו לשפר את התנאים הפיזיים של הכלבים) כלב שנמצא בכלבייה הוא כלוא ונפשו מדוכאת. ולכן במקום כזה, אפילו ליטוף מבעד לסורגים הינו בעל משמעות , ברגע הזה הכלב מתעורר לחיים ולשמחה גם אם רגעית היא. כמובן שליטוף לבדו איו יכול לשנות את המציאות העגומה והיומיומית של הכלבים בכלבייה העירונית. כלב צריך להיות חופשי , לחיות בחיק משפחה שתדאג לצרכיו הפיזיים והנפשיים. לכן , העשייה שלנו ( המתנדבים בכלבייה) מתמקדת במציאת בתים לכלבים. קשה לתאר את עוצמתו של הרגע בו דלת התא נפתחת וכלב שהיה כלוא חודשים רבים, יוצא אל המסדרון הארוך, מלווה באדם שהחליט לאמצו ושינה ברגע את מציאות חייו. כל כלב מגיב כמובן אחרת, ישנם כלבים אשר הגיעו לייאוש והם יוצאים מהתא בצעד מהוסס ולא בטוח, וישנם אלו שעדיין בוטחים בחיים ועוזבים את התא בשמחה שאין לתאר אותה.

  • אימייל: Sigalbirs@gmail.com
  • טלפונים: 054-5775605 סיגל 054-8012314 דבורה
  • קישורים: עמוד פייסבוק
  • אזורי פעילות: אשדוד - אשקלון

» חזרה לדף העמותות

השאירו תגובה