פט פאל | המרכז לאימוץ כלבים וחתולים

ב"ש אוהבת חיות זקוקה למתנדבים

ב"ש אוהבת חיות זקוקה למתנדבים

עמותת באר שבע אוהבת חיות זקוקה לרכזים ומתנדבים רציניים על מנת להמשיך את פעילותה. בואו והצטרפו אליינו לעשייה משמעותית לכבוד השנה החדשה! :)
שנה עמוסה בפעילות עומדת בפנינו, וללא מתנדבים שיצטרפו אלינו לעשייה, לא נוכל להמשיך ולעזור לכל- כך הרבה בעלי חיים פה בדרום שזקוקים לעזרתנו..
אנחנו זקוקים לרכזים אחראיים ומתנדבים עם ראש גדול! גם אם זה פעם ביום, פעם בשבוע, פעם בחודש - הכל מתקבל בברכה. תמיד ניתן למצוא במה ניתן לעזור.
אנו זקוקים לעזרה במערכים השונים:
** רכז/ת הסגר **: לקיחת חלק בתפעול הוצאת כלבי ההסגר לטיולים במהלך השבוע (נמצא באזור תעשייה עמק שרה), הוצאתם לימי אימוץ, פרסומם ודאגה לרווחתם.
** רכז/ת ימי אימוץ **: לקיחת חלק במערך הכולל שני רכזי ימי אימוץ נוספים עמם יכנס לסבב בו יהיה אחראי על יום אימוץ אחת לחודש וחצי. האחריות כוללת תכנון וקשר עם מתנדבים בימים הקודמים ליום אימוץ, ונוכחות ביום האימוץ מתחילתו ועד סופו - ניהול המתנדבים ביום עצמו וכו'.
** רכז/ת חתולים **: אחריות על מערך חתולי הרחוב של העמותה. ניהול תקציב המערך, מענה לפניות במייל, קשר עם הווטרינרים, ניהול ותכנון תוכנית סירוסים ועיקורים שנתית.
** רכז/ת מעקבים **: קשר טלפוני/במייל עם מאמצים טריים, מעקב ועדכון דוח ממוחשב אחר קיום ואי קיום הנחיות האימוץ וכו'.
** רכז/ת פרסום **: אחריות על תחום הפרסום והשיווק של העמותה וימי האימוץ- גיוס ואחריות על צוות גרפיקאים, פרסום בעיתונים, אתרים וכו'.
** רכז/ת פייסבוק **: של כלבי האומנה ושל כלבי ההסגר. תפעול שוטף ויומי של העמודים - פרסום, מענה, והפצה.
** רכז/ת תרומות **: גיוס ופרסום בקשת תרומות של ציוד וכסף למען הכלבים והחתולים של העמותה, בכדי שנוכל להמשיך ועזור לאלו הזקוקים לנו.
** מתנדבי אומנה ** : שמירה על כלב הנקלט לעמותה מההסגר/רחוב עד ויימצא לו בית מאמץ - במימון כלכלי שלנו.
** מתנדבי דוגיסיטר **: שמירה זמנית על אחד מכלבי האומנה לימים ספורים/חגים/סופי שבוע וכו', כאשר לאומנה הקבועה אין אפשרות לשמור על הכלב.
** מתנדבי ימי אימוץ **: עזרה בהקמת יום האימוץ, תפועולו במהלך היום ועזרה בפירוקו.
** מתנדבים עם רכב להקפצות **: אין לכם הרבה זמן לעזור, אבל בעלי רכב ורצון לתרום?? אנו תמיד זקוקים למתנדבים בעלי רכב שיעזרו לנו בהקפצות של כלבים לטיפולים ווטרינרים/ ימי אימוץ/ פנסיון וכו'.
** מתנדבים לטיולים עם כלבי ההסגר **: הכלבים נמצאים בכלובים בהסגר וזוכים לצאת ממנו רק כאשר מגיעים מתנדבים להוציאם! ההסגר נמצא בעמק שרה ומצריך הגעה באוטובוס מהתחנה המרכזית/ הגעה עם רכב. ימי הטיולים עם הכלבים בהסגר: ימי א'+ה': 9:00-13:00, ימי ג': 13:00-17:00.
ועוד ועוד ועוד....
בואו להיות חלק! :)
ניתן למלא את פרטיכם בקובץ הבא, ואנחנו נחזור אליכם:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdt6NtyDDttF6rDplupFL0XbN0gVz4H3cCS7BHv-LeI2sF_vw/viewform

עודכן לאחרונה בתאריך: 02/02/2017 ע"י באר שבע אוהבת חיות

» חזרה לעמוד הבית